Vokální interpretace byzantské a postbyzantské hudby východního křesťanství II.

Anotace: 

Kurz navazující na kurz Vokální interpretace byzantské a postbyzantské hudby východního křesťanství I.

Jedná se o individuální lekce, nástup je možný kdykoliv v době platnosti akreditace (tj. 1. 7. 2017 - 12. 6. 2020), maximální doba délky kurzu je 30 týdnů od zahájení kurzu. Kurz lze zakoupit ve variantě pro jednu, dvě, tři nebo čtyři osoby (učí se pak zároveň).

  Cílové kompetence: 

  Cílem tohoto vzdělávacího programu je rozvíjet dovednosti a prohloubit znalosti, které účastníci získali během kurzu Vokální interpretace byzantské a postbyzantské hudby východního křesťanství I. a tímto připravit účastníky, mimo jiné, i na sborovou praxi autentické interpretace byzantské hudby. Výuka probíhá formou individuálních hodin (1-4 osoby ve skupince), ve kterých se probírá teorie i praxe.

  Typ kurzu: 

  • kurz dalšího vzdělávání

  Komu je kurz určen: 

  • pedagogický pracovník, jiná cílová skupina

  Akreditace: 

  MŠMT 7704/2017-1-342

  Rozsah: 

  25 hodin

  25 výukových hodin plus volitelná (nepovinná) možnost 50 skupinových hodin sborové praxe.

  Obsah kurzu: 

  Obsahem kurzu je rozvíjení znalostí a dovedností, které účastníci získali v průběhu přecházejícího kurzu, tj.

  • Rozvíjení dovednosti zpívat byzantskou neumatickou notaci: Interpretace náročnějších skladeb, které odpovídají druhému ročníku řeckých škol byzantské hudby.
  • Prohloubení znalosti teorie a dějin východního chorálu: probrání látky, která odpovídá druhému ročníku řeckých škol byzantské hudby.

  Datum a čas: 

  8. 7. 2019 (Celý den)

  Cena a přihláška: 

  • všichni účastníci
  10980 Kč
  • všichni účastníci
  6140 Kč
  • všichni účastníci
  4430 Kč
  • všichni účastníci
  3570 Kč
  Jedná se o individuální lekce (1 - 4 účastníci), nástup je možný kdykoliv po dohodě s lektorem, maximální doba délky kurzu je 30 týdnů od zahájení kurzu. Rozsah: 25 individuálních výukových hodin.

  Místo konání: 

  • Pravoslavný chrám svatých Cyrila a Metoděje, Resslova 9a, Praha 2

  Doplňující informace: 

  Přihlášky přijímáme průběžně. Pro informace o tom jak se přihlásit kontaktujte Petru Adámkovou, pro informace o kurzu a domluvu konkrétního termínu Vašich lekcí kontaktujte pana Maria Christou. Kontakty viz níže.

  Kurz lze zakoupit ve variantách pro jednu (cena 10.980,-), dvě (cena 6140,-), tři (cena 4430,-) nebo čtyři (3570,-) osoby. Kurz určený pro více osob (učí se zároveň) se otevře pouze v případě přihlášení příslušného počtu osob.

  Kontaktní osoba: 

  Aktualizováno 8. 7. 2019 11:41